Обележили смо Дан школе

Наша школа 17. мај слави као свој дан, јер је давне 1873. на овај датум проглашена за огледну школу. Ове године обележили смо овај важан датум скромно, у складу са епидемиолошким мерама.

У преподневним часовима ученици млађих разреда, заједно са својим учитељима и директором школе, положили су цвеће на гроб Сретена Лазаревића, првог учитеља наше школе.

Програм је приказан, након наставе, у онлајн форми, тј. кроз документарни филм у режији наставнице српског језика и књижевности Верице Костић. У изради филма учествовао је и директор школе, Тим за културну и јавну делатност школе и чланови секција са својим наставницима, представљајући део активности школе.

Додељене су и јубиларне награде запосленима Милки Аврамовић, Далиборки Радовић, Горану Костићу, Мирјани Араповић, Тањи Станковић и Верици Костић.

У наставку можете погледати наш програм. Захваљујемо се ученицима и наставницима на учешћу у програму, а награђеним колегама честитамо јубилеје и желимо још пуно успеха у раду.

sl77
sl22