Фестивал младих талената

All Talents 810x353У Ивањици, у Плавој сали Дома културе, 10. 10. 2016. године, одржан је Фестивал младих талената. Организатор ове свечаности је Канцеларијза младе општине Ивањица. Нашу школу представљали су ученици четвртог разреда Урош Грујовић (глума), Марина Новитовић ( леп говор) и Николина Тодоровић (леп говор). Стручни жири на фестивалу био је  састављен од три члана и то: професор музичке културе – Анита Пешић Ивковић, глумац Ужичког народног позоришта Хаџи Немања Јовановић и професор српског језика и књижевности Марија Парпура. Они су похвалили таленат наших ученика и охрабрили их да наставе да негују  свој дар.

„Фестивал младих талената“ има за циљ да окупи најбоље младе таленте наше општине из различитих области, промовише њихов таленат, рад, умеће, а све са задатком да помогне у остварењу њихових циљева и усавршавање талента кроз промоцију и савете стручних лица.

talenat16 talenat162

talenat163 talenat164talenat161