Vukovci

Nosioci Vukove diplome za školsku 2017/18. godinu su: Nevena Miletić, Jana Marjanović, Isidora Jevđović i Luka Maslarević. Odeljenjski starešina ovog odeljenja je Stojanka Trifunović, nastavnik geografije.

Sportisti generacije su: Jana Marjanović i Miroljub Tomić.

Učenik generacije je: Nevena Miletić.

nevena

Nosioci Vukove diplome za školsku 2016/17. godinu su: Milica Petaković, Ana Radovanović, Dunja Đoković, Nikolina Pejović, Vojin Miletić i Ivan Tošović. Odeljenjski starešina učenika osmog razreda je nastavnik matematike, Nebojša Nikolić.

Sportisti generacije su: Nađa Đoković i Ivan Tošović.

Učenik generacije je Vojin Miletić.

slika4

Nosioci Vukove diplome za školsku 2015/16. godinu su: Ana Pantović VIII2, Ema Đoković VIII2 i  Ivana Maslarević VIII2 - odeljenjski starešina nastavnik Tomislav Avramović, Goran Tomić VIII1 i Dejan  Todorović VIII1 - odeljenjski starešina nastavnica Dušica Veličković.

Sportisti generacije su: Ana Marjanović VIII2 i Nemanja Bogdanović VIII2.

Učenik generacije je Ana Pantović.