Treća olimpijada osnovnih škola

olimpijada bratljevo Treća olimpijada osnovnih škola održana je 30. maja 2016. godine u OŠ „Milan Vučićević- Zverac“, u Bratljevu uz podršku Sportskog saveza Ivanjica.

Učestvovali su učenici 7 seoskih škola: OŠ „Sreten Lazarević“, Prilike, OŠ „Mićo Matović“, Katići, OŠ „Major Ilić“, Kušići, OŠ „Vučić Veličković“, Međurečje, OŠ „Svetozar Marković“, Kovilje, OŠ „Prof. dr Nedeljko Košanin“, Devići i OŠ „Milan Vučićević - Zverac“ ,Bratljevo. Učestvovalo je 137 učenika.Nagrađeni učenici dobili su diplome, medalje i pehare. Četvrta olimpijada seoskih škola održaće se u OŠ „Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići.

Rezultati učenika

Fudbal-dečaci:

1.         OŠ „Major Ilić“ Kušići

2.         OŠ „Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

3.         OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

 

Fudbal-devojčice:

1.         OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         OŠ „ Major Ilić“ Kušići

3.         OŠ „ Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

 

Odbojka-dečaci:

1.         OŠ „ Vučić Veličković“ Međurečje

2.         OŠ „ Mićo Matović“ Katići

3.         OŠ „Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

 

Odbojka-devojčice:

1.         OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         OŠ „ Vučić Veličković“ Međurečje

3.         OŠ „ Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

 

Košarka-dečaci:

1.        OŠ „ Vučić Veličković“ Međurečje

2.        OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

3.        OŠ „ Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

 

Košarka-devojčice:

1. OŠ „Sreten Lazarević“Prilike

2. OŠ „Vučić Veličković“Međurečje

3. OŠ „Mićo Matović“Katići

 

Stoni tenis-dečaci:

1.         OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         OŠ „ Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

3.         OŠ „ Major Ilić“ Kušići

 

Stoni tenis-devojčice:

1.         OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         OŠ „Svetozar Marković“ Kovilje

3.         OŠ „ Major Ilić“ Kušići

 

Šah-dečaci:

1.         OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         OŠ „ Major Ilić“ Kušići

3.         OŠ „Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

 

Šah-devojčice:         

1.         OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         OŠ „Svetozar Marković“ Kovilje

3.         OŠ „ Major Ilić“ Kušići

 

Atletika-dečaci:

1.         OŠ „ Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

2.         OŠ „ Major Ilić“ Kušići

3.         OŠ „ Mićo Matović“ Katići

Atletika-devojčice:

1.         OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         OŠ „ Vučić Veličković“ Međurečje

3.         OŠ „ Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

 

Skok u dalj-dečaci:

1.         Marinković Slađan –OŠ „Prof.dr Nedeljko Košanin“Devići

2.         Marković Ivan- OŠ „Prof. r Nedeljko Košanin“Devići

3.         Arsović Danijel-OŠ „Major Ilić“Kušići

 

Skok u dalj-devojčice:

1.         Đoković Nađa- OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         Petaković Milica – OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

3.         Bogićević Jovana- „Prof. dr Nedeljko Košanin“Devići

 

Bacanje kugle-dečaci:

1.         Pantović Lazar-„Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

2.         Ćirović R. Miloš- OŠ „Major Ilić“ Kušići

3.         Stanić Milan – „Prof. dr Nedeljko Košanin“Devići

 

Bacanje kugle- devojčice:

1.         Đoković Nađa- OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         Adžić Tamara – OŠ „Vučić Veličković“Međurečje

3.         Radonjić Biljana- OŠ „Major Ilić“Kušići

 

Trčanje- dečaci 60 metara:

1.         Đirović R. Miloš – OŠ „Major Ilić“Kušići

2.         Drašković Nikola- „Mićo Matović“Katići

3.         Kovačević Srđan- „Prof. dr Nedeljko Košanin“ Devići

 

Trčanje devojčice 50 metara:

1.         Đoković Nađa- OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

2.         Popović Jovana- OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

3.         Adžić Tamara- OŠ „Vučić Veličković“Međurečje

 

Najbolji sportista: Ćirović R. Miloš- OŠ „Major Ilić“Kušići

Najbolja sportistkinja: Đoković Nađa- OŠ „Sreten Lazarević“ Prilike

Fer plej: OŠ „ Milan Vučićević- Zverac“ Bratljevo

Najmlađi sportista: Nemanja Višnjić – OŠ „Major Ilić“ Kušići