Maskenbal ,,Prilička bajka"

 

   Петог дана Дечје недеље, 5. октобра, наша школа организовала је фестивал маште и креативности, изражен кроз маске учесника, маскенбал ,,Приличка бајка”.


MAS2IMG 20181005 145819 398 1

   Ова престижна манифестација почела је у 14.00 часова на спортским теренима школе у Приликама и окупила је око 160 учесника. Такмичила су се деца из свих вртића и основних школа наше општине.

MAS120181005 152231

     Програм су водиле   професор енглеског језика Маријана Радовановић  и  професор историје Вера Нешовановић .

MAS4IL maskenbal prilicka banka 2018


Учесници су се такмичили у четири категорије:

1. категорија- узраст до 6 година
2. категорија- узраст од 7 до 10 година
3. категорија- узраст од 11 до 14 година
4. категорија- групне маске


Жири су чинили наставници ликовне културе  Биљана Рајковић, Миладин Вујисић  и Горан Костић.

MAS320181005 140830

ПОБЕДНИЦИ

до 6 година

1. Алекса Костић – СОВА

6A20181005 141520

2. Даница Јовановић – ОБЛАК

6B20181005 141652

3. Алекса Јовановић – ПАЈА ПАТАК

6C20181005 142042

Похваљени

Стефана Станковић- БУБАМАРА

Димитрије Бајовић – ПИЛЕ

Сања Араповић – КРУЕЛА

Раде Бајовић – ПАПРИКА

Мина Мињовић – ГРОЖЂЕ

Милица Јовановић – ЗИДНИ САТ

Милош Милорадовић – ГУСАР

Мијаило Бојанић – НИНЏА КОРЊАЧА

Андрија Марјановић – КЕСИЦА БОМБОНА

Нада Јовановић – ЦРВЕНКАПА

Неда Стевић - ПЧЕЛИЦА

ПОБЕДНИЦИ

од 7 до 10 годинa

1. Емилија Костић – ПЛАНИНА

S120181005 143120

2. Александра Јовановић – МЛАДА

S220181005 144255

3. Саша Грујовић- ЈЕЖ

S320181005 143215

Похваљени

Игор Павловић – ТОРНАДО

Лазар Тутуновић – ЗВЕЗДАНА НОЋ

Антоније Бојовић – ВИТЕЗ ИЗ КУХИЊЕ

Ивана Јевђовић – ЛЕПТИР

Александра Рајковић – ШУМСКА КРАЉИЦА

Ема Јовановић – ПИПИ ДУГА ЧАРАПА

Никола Араповић – РОБОТ

Јована Грујичић – РИБИЦА

Милан Јовановић – КОКИЧАР

Дајана Драгићевић – УСПОМЕНЕ

Наташа Тутуновић – ШТРУМПФЕТА

Наталија Масларевић – ХЕМИЈА

Тина Томић – ГИТАРИСТА

Невена Поповић – ЈЕСЕЊЕ ГРОЖЂЕ

Никола Симеуновић – ДУХ

Тамара Тутуновић – ПАПАГАЈ

Сања Стефановић - МАЧКА

ПОБЕДНИЦИ

oд 11 до 14 годинa

1. Вања Тутуновић – АРХАНГЕЛ МИХАЈЛО

W120181005 150515

2. Теодора Пејовић – БАДМИНТОН ЛОПТИЦА

W220181005 150422

3. Богдан Грујичић – ДРВО

W320181005 150633

Похваљени

Тамара Милорадовић – ТРАДИЦИОНАЛНА СЛАВА

Борис Тодоровић – БУНАР

Никола Маловић – БАЛОН

Нађа Костић – ИНДИЈАНКА

Урош Грујовић – АНЂЕО

Милош Радовановић – АНЂЕО

Тамара Бојовић – РУЖ ЗА УСНЕ

Александра Пантовић – КОРПА ПРЉАВОГ ВЕША

Јована Тодоровић – ВЕШ МАШИНА

Александар Бојовић – ДИНОСАУРУС

Кристина Ајдачић - МАЈМУН

ПОБЕДНИЦИ

групне маске

1. Одељење VII2   ОШ,, Сретен Лазаревић“ Прилике – ПЕЋИНСКИ ЉУДИ –

САВРЕМЕНО ДОБА

G1A20181005 151435

 G120181005 151443

2. ОШ,, Вучић Величковић“ Међуречје – НЕБЕСКА ТЕЛА

G220181005 151216

3. ОШ,, Милан Вучићевић Зверац“ Братљево – ВИЛА И ВИЛЕЊАЦИ

G320181005 151639

  


Члан жирија, Миладин Вујисић, похвалио је Основну школу ,,Сретен Лазаревић” за организацију овакве манифестације и истакао да је жири имао тежак задатак да прогласи најбоље маске јер су такмичари били изузетно креативни.

ВЕЛИКА ЗАХВАЛНОСТ СПОНЗОРИМА

       ,, Wood dekor“  –  Весна Милорадовић

         ,,Моделс“–  Мила Вуловић

        Хотел ,, Парк“ Ивањица

         СТР ,, ЗОРА“ Прилике – Зора и Благоје Јевђовић

        СТР ,, ЗВЕЗДА“–  Милорад Стевић

        Фризерски салон ,, ЉИЉА“ – Љиљана Араповић

        Фризерски салон ,, САНДРА“- Нада Грујовић

          ,, MEDIA SHOP“ – Гојко Танасијевић

          UNION BIRO – Драган Татовић

          VAAR travel – Свето Бојовић

 

  početna mask 2016Festival mašte I kreativnosti, izražen kroz maske učesnika, maskenbal ,,Prilička bajka”, održan je 24. oktobra 2016. godine u Prilikama.

  U organizaciji Osnovne škole ,,Sreten Lazarević“, ova prestižna manifestacija počela je u 12.00  časova na sportskim terenima škole i okupila je oko 200 učesnika. Takmičila su se deca iz svih vrtića i osnovnih škola naše opštine,  kao i  gosti iz Slatine.

 

 

Program su vodile Pčelica Maja ( profesor  engleskog jezika Marijana Radovanović) i Bubamara (profesor istorije Vera Nešovanović).

                                             majavera16

         

Učesnici su se takmičili u četiri kategorije:

1. kategorija- uzrast do 6 godina
2. kategorija- uzrast od 7 do 10 godina
3. kategorija- uzrast od 11 do 14 godina
4. kategorija- grupne maske

 

Žiri su činili nastavnici likovne kulture  Miladin Vujisić, Ivica Bogdanović i Goran Kostić.

žiri 2016

Između nastupa maski različitih kategorija, svi prisutni su imali priliku da se zabave u veselim takmičarskim igrama za roditelje. Roditelji, pobednici u igrama,  osvojili su  nagradne večere .  

rod166 rod16 1 rod162

rod164 rod165 rodite16

     step0001 step0001 1 

Spisak nagrađenih učesnika :

       Uzrast do 6 godina

       1. Aleksa Jovanović – pile   

           1. uzrast 3 do 6           

  

2. Andrej Garić - uskršnje jaje

 2. od 3 do 6

       

3. Nikolina Stevanović – šumska vila

                                           3. od 3 do 6

                                       pob od 3 do 6

 

 

 Uzrast od 7 do 10 godina

  1. Tamara Miloradović – planeta Zemlja

   1 od 7 do 10

 

   2. Miloš Radovanović – nebo

2. od 7 do 10

 

  3.  Aranđel Milović – leteći balon

 3. od 7 do 10

pob od 7 do 10

 

                                                             

                                                                Uzrast od 11 do 14 godina

                                                              1. Bogdan Gujičić – daždevnjak

1. od 11 do 14

 

         2. Mihailo Vesković – Vuk Stefanović Karadžić

2. od 11 do 14

 

            3. Viktor Bojović – slepi miš

3. od 11 do 14

pob od 11 do 14

                           

                                                                         Grupne maske

 

  1.  Mihailo Tutunović  i Đorđe Tutunović – lampek

1.grupna

 

2. Veljko Stevanić, Darko Miletić, Jelena Maričić i Nevena Radojičić – šuma

2.grupna

 

3. Obrad Dovijanić, Iva Luković, Jelena Darijević, Jasmina Jovanović, Mina Senić i Tomo Bugarčić – bend ,,Kiss”

3. grupne

pobednici grupne 2016

 

 

Član žirija, Miladin Vujisić, pohvalio je Osnovnu školu ,,Srete Lazarević” za organizaciju ovakve manifestacije i istakao da je žiri imao težak zadatak da proglasi najbolje maske jer su takmičari bili izuzetno kreativni.

vujisić govor

Generalni pokrovitelji festivala su Skupština opštine Ivanjica i DOO ,,Milutinović" iz Prilika

Za veliki broj vrednih nagrada zaslužni su:

 DOO ,,MILUTINOVIĆI", PRILIKE

STOJAN JOVANOVIĆ, CEROVA

 MESNA ZAJEDNICA PRILIKE

,,CVENIK INVEST GRUPA" DOO, IVANjICA

,,IVATEKS" DOO, IVANjICA

PREDUZETNIK STANKO PEJOVIĆ RADALjEVO

 ,,DOMINO", ARILjE 

,,BEBI SAN", KOMERC ARILjE

 RESTORAN ,,KUM", PRILIKE

 RESTORAN ,,POLOVINA", IVANjICA

 ,,EKSTRAPAK" DOO, IVANjICA

 ,,RUS TOYS", MLADENOVAC

 ,,DE GAULE", IVANjICA

HOTEL ,,PARK", IVANJICA

 

igr1 igr2 igr3 igr4

igr5 igr6 igr7 igr8

igr9 igr10 igr11 igr12 

igr13 igr14 igr15 igr16

igr17 igr18 igr19 igr20

igr21 igr22 igr23 igr24

igr25 igr26 igr27 igr28

igr29 igr30 igr31 igr32

igr33 igr34 igr35 igr36

igr37 igr38 igr39 igr40

igr41 igr42 igr43 igr44

igr45 igr46 igr47 igr48

igr49 igr50 igr51 igr52

                            igr53 igr53a 

igr54 igr55 igr56

igr57 igr58 igr59

igr60 igr61 igr62

igr63 igr64 igr65