ВАЖНО-Упис у први разред

Поштовани родитељи будућих првака!

Упис деце у први разред  Основне школе „Сретен Лазаревић“ почиње у среду, 1.04.2020. године.

У први разред школске 2020/2021.године уписују се деца рођена од 1. марта 2013. до 1. марта 2014. године.

Први корак је исказивање интересовања за упис у основну школу. То ћете учинити на сајту https://euprava.gov.rs/usluge/5569 . Уколико покажете интересовање за нашу школу, по нормализацији тренутне ситуације, биће вам заказан разговор, а потом и тестирање детета.

Лекарски преглед и тестирања који су неопходни за упис у школу и формирање одељења биће померени тј. обављени након окончања ванредне ситуације.

Потребно је да родитељи доставе следеће податке:

• име и презиме детета
  • матични број детета
  • име једног родитеља/старатеља и матични број
  • адресу и број телефона

Срдачан поздрав родитељима и будућим првацима!

Директор школе

Миладин Божовић