Promocija novih knjiga naše biblioteke

кч1U našoj školi, 11. januara 2018. godine održana je promocija novih knjiga kojima je obogaćena školska biblioteka, a koje su pristigle zahvaljujući još jednoj donaciji Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja. Članovi „Kluba čitalaca“ naše škole, koji su se od početka decembra 2017. godine upoznavali sa novom bibliotečkom građom, prezentovali su svojim drugarima pojedina izdanja. Cilj prezentacije bio je upoznavanje svih učenika od prvog do osmog razreda i zaposlenih u školi sa novim knjigama, ali i promocija naše školske biblioteke, koja se stalno usavršava i napreduje. Pozitivan ishod Promocije, bio je uočljiv istoga dana, jer su učenici pokazali veliko interesovanje za nove naslove. Veliki broj učenika, posetio je istoga dana školsku bibioteku. Promocija je samo jedna u nizu aktivnosti naše škole kojima se ističe značaj knjige i čitanja i stvaranja aktivnih čitalačkih navika kod učenika, te korisnost biblioteke u nastavnom procesu. Organizatori Promocije su Verica Kostić i Radmila Kostić, nastavnice srpskog jezika, i Slađana Ćirjanić, bibliotekar. 

 

кч3

кч4 

кч5

кч6

кч7

кч8

кч9

кч10

кч1