CRVENI KRST

Učenici naše škole, kao i mnogo puta do sada, priključili su se akciji CK "Jedan paketić-mnogo ljubavi". U skladu sa svojim mogučnostima i puno ljubavi realizovali smo aktivnost "Drug drugu" i donirali artikle za novogodišnje paketiće i na taj način obradovali naše drugare.

CK OŠ "Sreten Lazarević" Prilike

X festival dečijeg folklora "Svetlost na brežuljku"

18. avgusta 2015. godine, u Prilikama, u organizaciji Osnovne škole "Sreten Lazarević" iz Prilika, a pod pokroviteljstvom Opštine Ivanjica i Ministarstva za kulturu i informisanje održan je X jubilarni festival dečijeg folklora "Svetlost na brežuljku".

unnamed1

Seminar u našoj školi

13. i 14. aprila održan je seminar u našoj školi pod nazivom "Izrada školskog sajta". Seminaru prisustvovalo 20 nastavnika naše škole. Realizatori seminara Milorad Slavković i Zoran Luković.

skola