Ekskurzije

ekskurzija 1 brzo i lako 620x264

Izveštaje sa ekskurzija možete pogledati u tekstu koji sledi.

Ekskurzija učenika I - IV razreda za školsku 2015/2016. god.

U sredu 27. aprila 2016. godine realizovana je ekskurzija za učenike od prvog do četvrtog razreda. Učenici prvog i drugog razreda i izdvojenog odeljenja u Cerovi su posetili: Požegu - Muzej železnice, etno selo Terzića avlija u Zlakusi, Narodni muzej u Užicu, Stopića pećinu na Zlatiboru. Slobodno vreme proveli su obilazeći glavno turističko naselje Zlatibora. Učenici trećeg i četvrtog razreda posetili su: crkvu Sv. Đorđa, Muzej kuću Kralja Petra I i Karađorđev konak - muzej na Oplencu u Topoli, Marićevića jarugu u Orašcu i pećinu Risovaču u Aranđelovcu. Slobodno vreme proveli su u parku Bukovičke banje u Aranđelovcu.

1e 2e

3e

4e 5e 6e
7e 8e 9e
10e 11e 12e
13e 14e 15e
16e                17e                18e
 cerova eks                  19e  cerova eks 2

cerova eks 3

Ekskurzija učenika petog razreda za školsku 2015/2016. god.

Ekskurzija za učenike petog razreda izvedena je 8. i 9. maja na sledećoj relaciji:
Prilike – Divčibare – Struganik – Valjevo – Tekeriš – Tršić – Banja Koviljača – Perućac – manastir Rača – Tara – Mokra Gora – Prilike.

received 285831231757828

Ekskurzija učenika šestog razreda za školsku 2015/2016. god.

Ekskurzija za učenike šestog razreda izvedena je 9. i 10. maja 2016. godine na sledećoj relaciji: Prilike – Kragujevac – Despotovac – Niš – Kuršumlija – Kruševac – Kraljevo – Čačak – Prilike

Učenici su imali prenoćište u Hotelu „Aleksandar“ u Nišu. Svi planirani sadržaji obuhvaćeni programom su realizovani. Sve je proteklo u najboljem redu i učenici a i nastavnici su zadovoljni prikazanim sadržajima.

Untitled1  Untitled2

Ekskurzija učenika sedmog razreda 2015/2016. godine

Ekskurzija za učenike sedmog razreda izvedena je 26, 27. i 28. maja na relaciji Prilike – Brankovina – Fruška Gora – Sremski Karlovci – Petrovaradin - Novi Sad – Sombor – Subotica – Palić – Novi Sad – Beograd – Prilike.

Ekskurzija je protekla u najboljem redu i učenici su veoma zadovoljni prikazanim sadržajima. Učenici i nastavnici su zadovoljni jer je putovanje proteklo u najboljem redu.

sedmi

Ekskurzija učenika osmog razreda 2015/2016. godine

Ekskurzija učenika osmog razreda izvedena je u periodu od 26. do 28. maja 2016. godine na sledećoj relaciji: Prilike- Velika Plana (poseta manastira Pokajnica)- Smederevo (obilazak Smederevske tvrđave)- Kostolac (obilazak Viminacijuma)- Požarevac (noćenje)- Đerdapska klisura (vožnja do Lepenskog vira, obilazak hidroelektrane ,,Đerdap“)- Negotin (obilazak Muzeja Krajine, kuće hajduk Veljka Petrovića i Mokranjčeve kuće)– Zaječar (noćenje)- Gamzigrad (poseta lokaliteta Feliks Romulijana)- Jagodina (obilazak Zoo vrta)- Kragujevac- Prilike

Učenici i nastavnici su zadovoljni jer je putovanje proteklo u najboljem redu.