Jesenji kros

trč3  Na sportskom terenu naše škole, 14. 10. 2016. godine, održan je jesenji kros. Takmičili su se učenici od prvog do osmog razreda u kategoriji dečaka i devojčica.

 

 Najbrži su bili:

Predškolska grupa

Devojčice:                                 Dečaci:

1.Tamara Tutunović                   1. Andrija Ristivojević

2. Dušica Arapović                     2. Nikola Arapović

3. Valentina Jekić                      3. Miloš Luković

Prvi razred

Devojčice:                                  Dečaci:

1. Milica Jovanović                       1. Vasilije Arapović

2. Ivana Darijević                        2. Veljko Popović

3. Vladana Tomić                         3. Andrej Gujičić

Drugi razred

Devojčice:                                  Dečaci:

1. Kristina Popović                      1. Srećko Arapović                  

2. Aleksandra Milovanović           2. Luka Dragović

3. Nađa Vučićević                       3. Milan Ivanović

Treći razred

Devojčice:                                   Dečaci:

1. Anđela Grujičić                      1. Dušan Petrović                           

2. Sara Obradović                      2. Tomo Bugarčić

3. Aleksandra Pantović               3. Nikola Obradović

Četvrti razred

Devojčice:                                  Dečaci:     

1. Ivana Dovijanić                      1. Radojko Čekerevac

2. Maja Arapović                        2. Đorđe Milutinović

3. Jelena Luković                       3. Mihailo Tošović

Peti razred

Devojčice:                         Dečaci:

1. Milica Bralušić                   1. Lazar Stević

2. Lidija Jekić                       2. Aleksandar Bojović

3. Marija Jovanović             3. Bogdan Grujičić

Šesti razred

Devojčice:                           Dečaci:

1. Jovana Maslarević           1. Nikola Karaklajić

2. Milica Vučićević               2. Viktor Bojović

3. Dijana Kvekalović            3. Miloš Milutinović

 

Sedmi razred

Devojčice:                           Dečaci:

1. Nevena Tošović               1. Filip Kostić

2. Anđela Ivanović               2. Zdravko Kalajanović

3. Marija Milićević                3. Luka Maslarević

 

Osmi razred

Devojčice:                           Dečaci:

1. Anđela Vilimanović           1. Luka Milutinović

2. Milica Petaković               2. Nikola Đoković

3. Jovana Jovanović             3. Rade Ajdačić