ОБАВЕШТЕЊЕ - ПОЧЕТAK ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА

У понедељак 18. 01. 2021. године за ученике основних и средњих школа почиње друго полугодиште школске 2020/21. У наставку текста прочитајте важне информације везане за  организацију наставе у нашој школи.

• Друго полугодиште настављамо са истим распоредом смена (млађи разреди од 8.00 часова, а старији од 12.00).
  • Распоред превоза је остао исти.
  • Има измена у распореду часова у старијим разредима. Разредне старешине  обавестиће на време ученике.
  • Кухиња ради од првог дана и цена за месец јануар је 500 динара.
  • Дежурство наставника остаје по истом распореду .
  • Мере превентиве на Ковид 19 и даље се примењују (маске, мерење температуре, дезинфекција руку ).
  • Оброци у кухињи  од сада ће се и млађим и старијим ученицима послуживати у трпезарији тако да ће први одмор у поподневној смени бити ужина за 5. и 6. разред, а други велики одмор за 7. и 8. разред.
  • Часови трају 30 минута.

Директор школе

Миладин Божовић