Ученички парламент - захвалност наставницима

Настава на даљину је у току за ученике старијих разреда. Не виђају своје другове, али ни наставнике. Много недостају једни другима, и није лако бити ђак или наставник у овим временима. Чланови Ученичког парламента наше школе дошли су на једну занимљиву идеју. Они су, на предлог руководица,  наставнице Јоване Милићевић, решили да обрадују своје наставнике у доба  пандемије. Наиме, ученици су кроз ликовне радове, рецитације, па чак и писање песмица изразили своју захвалност за све оно што наставници раде током наставе на даљину. Своје идеје су спојили у један видео снимак који су прослeдили наставницима и тако их изненадили. Али су показали и колико им недостају наставници и школске клупе, и колико једва чекаују да се врате у своју школу. Ученици су успели да измаме осмехе и осећаје захвалности својих наставника, и да бар на тренутак и једни и други осете ону топлину коју пружа заједничко време проведено у школи.

ј1 ј2

ј3