Maskenbal ,,Prilička bajka"

MASKENBAL ,,PRILIČKA BAJKA“

9. oktobar 2015.

     pobednikZvuci fanfara i simpatične laži Pipi Duge Čarape, (voditeljka, nastavnica Vera Nešovanović), u potrazi za nestalim cipelama Klovna, (voditeljka,  nastavnica Marijana Radovanović), označili su početak velikog, šestog po redu, maskenbala ,,Prilička bajka“.

U organizaciji Osnovne škole ,,Sreten Lazarević“, ova prestižna manifestacija počela je u 15.00 časova na sportskim terenima škole i okupila je oko 200 učesnika. Takmičila su se deca iz svih vrtića i osnovnih škola naše opštine, ali bio je i veliki broj gostiju iz Slatine, Latvice, Kotraže i Arilja.

                                                     dvorac7   

Učesnici su se takmičili u četiri kategorije:

1. kategorija- uzrast do 6 godina
2. kategorija- uzrast od 7 do 10 godina
3. kategorija- uzrast od 11 do 14 godina
4. kategorija- grupne maske

Žiri su činili: Biljana Rajković, nastavnica likovne kulture, Lela Tomašević, nastavnica likovne kulture, Goran Kostić, nastavnik likovne kulture i Danka Vučićević, učiteljica.

Između nastupa maski različitih kategorija, svi prisutni su imali priliku da se zabave u veselim takmičarskim igrama za roditelje. Roditelji-pobednici koji su osvojili nagradne večere: Olivera Bojović,   Danijela Tutunović, Dusica Pejovic, Jelena Arapovic, Vesna Miloradovic, Milica Todorovic I Slavica Tosovic.

Spisak nagrađenih učesnika i nagrada koje su osvojili:

  NAJUSPEŠNIJA MASKA MASKENBALA

 

,,Gavran“- Miloš Grujičić (Prilike), tablet računar

 

  pobednik prva nagrada u rukama milosa 250x180

     

     Od 2 do 6 godina

  1. ,, Roda“-Antonije Bojović ,  Prilike,  klackalica
  2. ,, Mali žuti minion“-Andrej Garić, Bukovica, aluminijumska tabla i komplet pribora za bojenje
  3. ,, Reka“- Emilija Kostić, Prilike, drvena stolica i edukativni plastelin

   

  maskenbal 1         

 

 

Od 7 do 10 godina

  1. ,,Knjiga moja porodica“-Mina Senić, Prilike, edikativna igra ,,Put oko sveta“
  2. ,,Meduza“- Miloš Radovanović, Prilike, sintisajzer
  3. ,,Paun“- Dajana Dragićević, Bukovica, društvene igre ,,Bingo“ i ,,Monopol“

               

 Mini Dunja Babic iz Ivanjice pohvaljena je za kreaciju 2

 

Od 11 do 14 godina

  1. ,, Violončelo“-Andrea Trifunović, Slatina, slušalice
  2. ,, Fotrola“- Ana Radovanović, Prilike, bežična tastatura
  3. ,, Orao“- Viktor Bojović, Prilike, kamera za računar

 

 Snezana i patuljci stigli su iz Kotraze 3

 

 

Grupne maske

  1. ,, Alisa u zemlji čuda“- učenici OŠ ,, Vučić Veličković“ , Međurečje, izlet i paket slatkiša
  2. ,, Svet igračaka“- učenici OŠ ,, Sreten Lazarević“, Prilike, vaučer za bazen, slatkiši i školski pribor
  3. ,, Aboridžini“- učenici OŠ ,, Branislav Petrović“, Slatina, vaučer za bazen i slatkiši

                       

      4 5

 

 

Pored glavnih nagrada, dodeljene su i nagrade za pohvaljene maske.

Pohvaljene i nagrađene maske su:

  1. ,,Kukuruz“-Vuk Dragićević
  2. ,,Leptir“- Teodora Miloradović
  3. ,,Olovka“-Ivana Darijević
  4. ,,Barbika“- Anđela Arapović
  5. ,,Jagnje“- Milica Arapović
  6. ,,Jesenja vila“-Nikolina Milićević
  7. ,,Crvenkapa“-Milica Bajović
  8. ,,Knjiga“-Natalija Maslarević
  9. ,,Sazvežđe“-Ljubica Arapović
  10. ,,Auto-put“- Veljko Nešković
  11. ,,Lutak iz kutije“- Aleksandar Bojović
  12. ,,Skitnica“-Nađa Kostić
  13. ,,Vatrogasni aparat“-Veljko Arapović
  14. ,,Četinar“-Nikola Obradović
  15. ,,Mini Maus“-Dunja Babić
  16. ,,Starinski sat“-Tamara Miloradović
  17. ,,Pile iz jajeta“-Jelena Darijević
  18. ,,Jesenji sladoled“-Kristina Popović
  19. ,,Mini Maus“-Nikolina Milutinović
  20. ,,Avion“-Matija Jovanović
  21. ,,Leopard“-Jovan Stanković
  22. ,,Sat“-Slaviša Grujović
  23. ,,Kruela De Vil“-Sanja Plazinić
  24. ,,Terminator“-Luka Kostić
  25. ,,Italija“-Lena Stefanović
  26. ,,Duga, oblak i sunce“-Nevena Tošović
  27. ,,Balon“-Nevena Miletić
  28. ,,Kanta za otpad“-Jana Arapović
  29. ,,Papirna lutka“-Anastasija Maslarević
  30. ,,Pečurka“-Nikolina Mojsilović
  31. ,,Morska riba“- Jovana Grujičić
  32. ,,Automehaničar“-Tamara Mirčetić
  33. ,,Sunđer Bob“-Mišo Munitlak
  34. ,,Nebo“-Teodora Pejović
  35. ,,Tarantula“-Vanja Tutunović
  36. ,,Kaktus“-Tina Novitović
  37. ,,Lisica“-Tijana Grujičić
  38. ,,Egipćanka“-Irena Lazarević
  39. ,,Grožđe“-Mateja Luković
  40. ,,Inidijanka“-Katarina Tanasijević

 

 

     7 8

 

 

Zbog velikog truda uloženog u rad na svojim maskama, žiri je pohvalio i nagradio sve grupne maske:

  1. ,,Policijska patrola“-Prilike
  2. ,,Sunce i Mesec“-Prilike
  3. ,,Lav i miš“-Prilike
  4. ,,Svadba“-Prilike
  5. ,,Veštice“-Prilike
  6. ,,Pčele iz mašte“-Slatina
  7. ,,Dalmatinci“-Slatina
  8. ,,Snežana i sedam patuljaka“-Kotraža
  9. ,,Bake i deke krenuli na prelo“-Kotraža
  10. ,,Lepotica i zver“-Kušići
  11. ,,Pepeljuga“-Bratljevo

 

 

 9 10

 

 

Za veliki broj vrednih nagrada zaslužni su:

Dunav osiguranje, Ivanjica

Firma ,, Tata-Mata“, Cerova

Hotel ,,Park“, Ivanjica

Restoran ,,Kum“, Prilike

Restoran ,,Dobar pogled“, Ivanjica