Јесењи крос

На спортским теренима наше школе 11. октобра 2019. одржан је јесењи крос. Ученици су се такмичили по разредима у категорији дечака и девојчица. Најуспешнији  били су:

ПРЕДШКОЛСКА ГРУПА

 ДЕВОЈЧИЦЕ     ДЕЧАЦИ 
  1. Кристина Симеуновић
  2. Милица Јованновић
  3. Марина Поповић
  1. Михаило Ћурчић
  2. Лука Симеуновић
  3. Немања Јовановић

 

ПРВИ РАЗРЕД

ДЕВОЈЧИЦЕ   ДЕЧАЦИ
  1. Ема Јовановић
  2. Сања Араповић
  3.  Ивана Стевановић
  1.  Игор Даријевић
  2. Урош мојсиловић
  3. Милија Стевановић

 

ДРУГИ РАЗРЕД

                         

ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
  1. Анђела Ристивојевић
  2. Ана Ајдачић
  3. Николина Новаковић
  1. Лазар Тутуновић
  2. Страхиња Крсмановић
  3. Лука Младеновић

 

ТРЕЋИ РАЗРЕД

ДЕВОЈЧИЦЕ ДЕЧАЦИ
  1. Тамара Тутуновић
  2. Ања Томанић
  3. Сара Пантовић
  1. Андрија Ристивојевић
  2. Милан Јовановић
  3. Никола Араповић

 

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД

 ДЕВОЈЧИЦЕ

 

ДЕЧАЦИ

  1.  Милица Јовановић
  2. Софија Аврамовић
  3. Ивана Даријевић
  1. Андреј Грујичић
  2. Милош Бојовић
  3. Михаило Стевић 

 

                                                                         ПЕТИ РАЗРЕД                                                                                             

Девојчице                                                     Дечаци

                      1. Кристина Поповић                              1. Новак Караклајић               

 2. Љубица Араповић                               2. Марко Стевић

   3. Тина Томић                                          3. Вук Аврамовић

 

 

 ШЕСТИ РАЗРЕД

 

Девојчице                                                     Дечаци

1. Анђела Грујичић                             1. Томислав Бугарчић

2. Сара Обрадовић                               2. Лука Ристивојевић

3. Кристина Ајдачић                             3. Обрад Довијанић

 

 

СЕДМИ РАЗРЕД

 

Девојчице                                                     Дечаци

1. Ивана Довијанић                     1. Радојко Чекеревац

2. Јелена Луковић                       2. Милан Аврамовић

3. Вања Дамљановић                 3. Душан Пантелић

 

 

ОСМИ РАЗРЕД

 

                   Девојчице                                               Дечаци

1. Милица Бралушић                             1. Лазар Стевић

       2.  Јелена Оцокољић                          2. Александар Бојови

    3. Јана Петаковић                                 3.   Лука Араповић