HUMANITARNA AKCIJA

IL-dobri-bozovic-i-nikitovic-samarjani Akcija prikupljanja slatkiÅ¡a za decu u Specijalnoj bolnici u Beogradu   Naša škola, u saradnji sa viber grupom „Dobri Samarjanin“, pokrenula je akciju prikupljanja slatkiša za decu koja se nalaze u Specijalnoj bolnici za cerebralnu paralizu i razvojnu neurologiju u Beogradu.

  „Mi smo se kao škola odazvali akciji viber grupe i sveštenika Siniše sa kojim izuzetno dobro sarađujemo. Naša deca su podržala ideju da simbolično pomognu svoje vršnjake, pa će svaki đak donirati po jedan slatkiš za decu u ovoj bolnici. Ne finansijski, već u konditorskim proizvodima po njihovom izboru. Na ovaj način naše učenike dodatno edukujemo i učimo humanosti“, rekao je Miladin Božović, direktor škole.

  U ponedeljak i utorak, učenici i  zaposleni u našoj školi prikupljaće poklone koji će zajedno sa ostalim donacijama biti uručeni bolnici u Beogradu.