МАСКЕНБАЛ ,,ПРИЛИЧКА БАЈКА"

    Петог дана Дечје недеље, 5. октобра, наша школа организовала је фестивал маште и креативности, изражен кроз маске учесника, маскенбал ,,Приличка бајка”.


MAS2IMG 20181005 145819 398 1

 

   Ова престижна манифестација почела је у 14.00 часова на спортским теренима школе у Приликама и окупила је око 160 учесника. Такмичила су се деца из свих вртића и основних школа наше општине.

MAS120181005 152231

 

     Програм су водиле   професор енглеског језика Маријана Радовановић  и  професор историје Вера Нешовановић .

 

MAS4IL maskenbal prilicka banka 2018


Учесници су се такмичили у четири категорије:

1. категорија- узраст до 6 година
2. категорија- узраст од 7 до 10 година
3. категорија- узраст од 11 до 14 година
4. категорија- групне маске


Жири су чинили наставници ликовне културе  Биљана Рајковић, Миладин Вујисић  и Горан Костић.

 

MAS320181005 140830

 

ПОБЕДНИЦИ

до 6 година

1. Алекса Костић – СОВА

6A20181005 141520

 

2. Даница Јовановић – ОБЛАК

6B20181005 141652

 

3. Алекса Јовановић – ПАЈА ПАТАК

6C20181005 142042

 

Похваљени

Стефана Станковић- БУБАМАРА

Димитрије Бајовић – ПИЛЕ

Сања Араповић – КРУЕЛА

Раде Бајовић – ПАПРИКА

Мина Мињовић – ГРОЖЂЕ

Милица Јовановић – ЗИДНИ САТ

Милош Милорадовић – ГУСАР

Мијаило Бојанић – НИНЏА КОРЊАЧА

Андрија Марјановић – КЕСИЦА БОМБОНА

Нада Јовановић – ЦРВЕНКАПА

Неда Стевић - ПЧЕЛИЦА

 

 

ПОБЕДНИЦИ

од 7 до 10 годинa

1. Емилија Костић – ПЛАНИНА

S120181005 143120

 

2. Александра Јовановић – МЛАДА

S220181005 144255

 

3. Саша Грујовић- ЈЕЖ

S320181005 143215

 

Похваљени

Игор Павловић – ТОРНАДО

Лазар Тутуновић – ЗВЕЗДАНА НОЋ

Антоније Бојовић – ВИТЕЗ ИЗ КУХИЊЕ

Ивана Јевђовић – ЛЕПТИР

Александра Рајковић – ШУМСКА КРАЉИЦА

Ема Јовановић – ПИПИ ДУГА ЧАРАПА

Никола Араповић – РОБОТ

Јована Грујичић – РИБИЦА

Милан Јовановић – КОКИЧАР

Дајана Драгићевић – УСПОМЕНЕ

Наташа Тутуновић – ШТРУМПФЕТА

Наталија Масларевић – ХЕМИЈА

Тина Томић – ГИТАРИСТА

Невена Поповић – ЈЕСЕЊЕ ГРОЖЂЕ

Никола Симеуновић – ДУХ

Тамара Тутуновић – ПАПАГАЈ

Сања Стефановић - МАЧКА

 

 

ПОБЕДНИЦИ

oд 11 до 14 годинa

1. Вања Тутуновић – АРХАНГЕЛ МИХАЈЛО

W120181005 150515

 

2. Теодора Пејовић – БАДМИНТОН ЛОПТИЦА

W220181005 150422

 

3. Богдан Грујичић – ДРВО

W320181005 150633

 

Похваљени

Тамара Милорадовић – ТРАДИЦИОНАЛНА СЛАВА

Борис Тодоровић – БУНАР

Никола Маловић – БАЛОН

Нађа Костић – ИНДИЈАНКА

Урош Грујовић – АНЂЕО

Милош Радовановић – АНЂЕО

Тамара Бојовић – РУЖ ЗА УСНЕ

Александра Пантовић – КОРПА ПРЉАВОГ ВЕША

Јована Тодоровић – ВЕШ МАШИНА

Александар Бојовић – ДИНОСАУРУС

Кристина Ајдачић - МАЈМУН

 

 

ПОБЕДНИЦИ

групне маске

1. Одељење VII2   ОШ,, Сретен Лазаревић“ Прилике – ПЕЋИНСКИ ЉУДИ –

САВРЕМЕНО ДОБА

G1A20181005 151435

 G120181005 151443

 

2. ОШ,, Вучић Величковић“ Међуречје – НЕБЕСКА ТЕЛА

G220181005 151216

 

3. ОШ,, Милан Вучићевић Зверац“ Братљево – ВИЛА И ВИЛЕЊАЦИ

G320181005 151639

  


Члан жирија, Миладин Вујисић, похвалио је Основну школу ,,Сретен Лазаревић” за организацију овакве манифестације и истакао да је жири имао тежак задатак да прогласи најбоље маске јер су такмичари били изузетно креативни.

 

ВЕЛИКА ЗАХВАЛНОСТ СПОНЗОРИМА

       ,, Wood dekor“  –  Весна Милорадовић

         ,,Моделс“–  Мила Вуловић

        Хотел ,, Парк“ Ивањица

         СТР ,, ЗОРА“ Прилике – Зора и Благоје Јевђовић

        СТР ,, ЗВЕЗДА“–  Милорад Стевић

        Фризерски салон ,, ЉИЉА“ – Љиљана Араповић

        Фризерски салон ,, САНДРА“- Нада Грујовић

          ,, MEDIA SHOP“ – Гојко Танасијевић

          UNION BIRO – Драган Татовић

          VAAR travel – Свето Бојовић