Сајам школског издаваштва

У петак, 27. априла 2018. године, у Основној школи „Кирило Савић“ одржан је VI сајам предшколског и школског издавашта. На сајму су учествовале основне и средње школе Моравичког округа. Наставници који учествују у раду тима за учешће на сајму, могли су на свом штанду да презентују све ваннаставне активности, радове секција, као и ученичке радове из појединих предмета.

Наша школа је свој рада представила кроз бројна издања, а то су: Ђурђевак, школски часопис, зборник радова Најлепше приче о школи, филм о школи, као и Књига о приличкој школи, Светлост на брежуљку, Емила Протића. Штанд су украшавале бројне слике са маскенбала који се организује годинама уназад, као и слике са Фестивала дечјег фолклора Светлост на брежуљку, који је прошле године добио „Туристичку слагалицу“ за најуспешнију традиционалну манифестацију.

За изглед штанда, пружање информација и представљање школе, биле су задужене:

Радмила Костић, Верица Костић, Маријана Радовановић, Ана Павловић и Данка Вучићевић.

sajam 1 sajam 2