Dan škole

poceetnaaU sredu, 17. maja, naša škola proslavila je 144 godine postojanja. Mnogobrojni gosti imali su priliku da uživaju u raznovrsnom programu koji su pripremili učenici od prvog do osmog razreda, članovi dramske, recitatorske, horske i folklorne sekcije. U holu škole upriličena je izložba učeničkih radova iz likovne kulture i tehničkog i informatičkog obrazovanja.

Opširnije: Dan škole

Priznanja Crvenog krsta

krs1 U okviru obeležavanja Nedelje Crvenog krsta, od 8. do 15. maja, Crveni krst Ivanjice  10. 05. 2017. , uručio je priznanja učenicima za najuspešnije radove, kao i prosvetnim radnicima koji su pomogli realizaciju konkursa ,,Krv život znači".

Nagrađeni učenici naše škole: Kristina Popović II1, Ljubica Arapović II1, Nikola Obradović III1, Tamara Miloradović III2, Veljko Nešković III2 i Marija Pantović V2. Prosvetni radnici: Mirjana Aničić, Mirjana Kalajanović, Verica Kostić, Stojanka Trifunović, Olivera Ćojbašić, Biljana Ćurčić i Lela Ćurčić.

Prolećni kros

kkkkkk2Prolećni kros za sve učenike naše škole održan je na sportskom terenu 12. maja 2017.

Imena najuspešnijih pogledajte ovde.

kkkkkkk kkkkkkk3 kkkkkkkkk7

Nagradni konkurs ,,Vitezovo proleće"

vipro17Na nagradnom konkursu ,,Vitezovo proleće", koji tradicionalno već petnaest godina organizuje dečiji časopis Vitez, učenice naše škole Kristina Popović i Ljubica Arapović II1, Natalija Maslarević I2, Nađa Kostić Željko Vilimanović, Tamara Mirčetić i Marija Filipović IV, osvojile su nagradu u oblasti likovnog  i literarnog stvaralaštva.

Nagrađeni su pozvani da prisustvuju XV Beogradskom festivalu pisaca za decu ,,Vitezovo proleće", 11. juna 2017. godine u Sava Centru , u Beogradu, kada će im biti uručene nagrade.